Головна

Новини

25.11.2013
У мережі Internet відкрився офіційний веб-сайт Київського Центрального радіоклуба
Київський центральний радіоклуб відкрив свій офіційний веб-сайт. Ресурс доступний за адресою kcrc.org.ua.
На сайті оприлюднено загальну інформацію про клуб, реєстраційні документи, реквізити і контактні дані.
Для задоволення потреб великої кількості радіоаматорів України, країн колишнього СНД та усього світу сайт має 3 мовні версії – українську, російську та англійську.
Ми сподіваємося за допомогою веб-сайту інформувати широку громадськість про наші досягнення у сфері розвитку радіоаматорського руху в Україні.

13.11.2013
Київський Центральний радіоклуб офіційно зареєстровано
Ініціативною групою радіоаматорів міста Києва створено «Київський Центральний радіоклуб». Ми втомилися сперечатися з бюрократами й функціонерами «радянського» зразка, нам набридло переливати з пустого в порожнє на всіляких форумах прописні істини. Ми хочемо діяти, а не говорити.
Бездіяльність і байдужість державних органів до наших проблем, невідповідність норм чинного законодавства європейським і світовим стандартам – все це сприяло занепаду радіоаматорського руху в нашій країні, який ми з гіркотою спостерігаємо сьогодні.
Ми зібралися разом і об’єдналися із загальною метою – змінити на кращий світ рядового радіоаматора.
Наша мета благородна і це вселяє в нас упевненість у власних силах.
Ми довго прагнули цієї мети, і сьогодні ми зробили хай не великий, але дуже важливий крок на своємо шляху – нашу Громадську організацію «Київський Центральний радіоклуб» офіційно зареєстровано Міністерством юстиції (ідентифікаційний код: 38974722).
Ми зібралися разом і об’єдналися із загальною метою – не мало не багато – змінити на кращий світ рядового радіоаматора. Наша мета благородна і це вселяє в нас упевненість у власних силах. Ми довго прагнули до цієї мети, і сьогодні ми зробили хай не великий, але дуже важливий крок на своїй дорозі – наша Громадська організація «Київський Центральний радіоклуб» офіційно зареєстрована Міністерством юстиції (ідентифікаційний код: 38974722). Це новий рівень можливостей і ми упевнені, що зможемо використати їх не тільки на користь членів клуба, але й усієї радіоаматорської спільноти України.