HAM Fest Suvid 2018 Open season

Ковтком свіжого повітря серед нескінченого потоку буденних справ здався весінній SUVID HAM RADIO FEST 2018.
Дійсно, таке враження, що останнім часом світ пришвидшується настільки інтенсивно, що прискорення відчувається кожен день. Не просто нам приділяти достатньо часу улюбленому хоббі. Адже інколи не встигаєшь передихнути, навіть, від щоденних турбот.
І все ж-таки, цьогорічне відкриття сезону видалось чи не найчисельнішим за всі роки. І не дарма.
Цього року завдяки організаторам дата проведення була обрана так, щоб команда колективної радіостанції UT4UWE (UW4U) могла взяти участь у контесті CQ M International contest. Також усі бажаючі мали змогу долучитись до налаштування обладнання і операторської роботи в ефірі. І долучатись було до чого.
Основними «фішками» польового контестного сетапу на цей раз були експериментальний balun 1:4, люб’язно наданий виробником UR5EOT для проведення всебічного тестування в екстремальних умовах, та ламповий підсилювач ZZ-750 потужністю 1KW Develop by UY5ZZ.
І хоча напочатку змагання малознайоме обладнання не хотіло повністю підкорятися і не надавало очікуваних характеристик, врешті всі негаразди вщухли, що дозволило команді показати цілком пристойний результат.
Ми були раді вперше привітати на SUVID HAM RADIO FEST 2018 команду теленовин U2C. Хлопці взяли інтервью у представників колективки UT4UWE. Щиро дякуємо за візит і чекаємо інформацію про подію у найближчому випуску Ham News.
Зауважимо, що а ні дощ зі шквальним вітром, а ні полчища комарів не змогли зіпсувати свято як не намагались.
Ну і, врешті, хочемо ще раз нагадати, що SUVID HAM RADIO FEST вже вісім років поспіль проходить двічі на рік поблизу с.Сувід Київської області. Формат відкритий – ми раді всім радіоматорам, а також членам їх родин.
А щоб нічого не пропустити слідкуйте за нами на сайті https://kcrc.org.ua/uk та у соціальних мережах https://facebook.com/ut4uwe/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Post Navigation