Київський центральний радіоклуб офіційно зареєстровано

Ініціативною групою радіоаматорів міста Києва створено «Київський центральний радіоклуб». Ми втомилися сперечатися з бюрократами й функціонерами «радянського» зразка, нам набридло переливати з пустого в порожнє на всіляких форумах прописні істини. Ми хочемо діяти, а не говорити.
Бездіяльність і байдужість державних органів до наших проблем, невідповідність норм чинного законодавства європейським і світовим стандартам – все це сприяло занепаду радіоаматорського руху в нашій країні, який ми з гіркотою спостерігаємо сьогодні.
Ми зібралися разом і об’єдналися із загальною метою – змінити на кращий світ рядового радіоаматора.
Наша мета благородна і це вселяє в нас упевненість у власних силах.
Ми довго прагнули цієї мети, і сьогодні ми зробили хай не великий, але дуже важливий крок на своємо шляху – нашу Громадську організацію «Київський центральний радіоклуб» офіційно зареєстровано Міністерством юстиції (ідентифікаційний код: 38974722).
Ми зібралися разом і об’єдналися із загальною метою – не мало не багато – змінити на кращий світ рядового радіоаматора. Наша мета благородна і це вселяє в нас упевненість у власних силах. Ми довго прагнули до цієї мети, і сьогодні ми зробили хай не великий, але дуже важливий крок на своїй дорозі – наша Громадська організація «Київський центральний радіоклуб» офіційно зареєстрована Міністерством юстиції (ідентифікаційний код: 38974722). Це новий рівень можливостей і ми упевнені, що зможемо використати їх не тільки на користь членів клуба, але й усієї радіоаматорської спільноти України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Post Navigation